Potrzebni chętni do współpracy: XXV Finał WOŚP w Celestynowie

15 stycznia 2017r. (niedziela) odbędzie się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gimnazjum w Celestynowie, jak co roku, utworzyło sztab i zaprasza wszystkich chętnych do współpracy przy jego organizowaniu. W tym roku szefową sztabu jest Pani Katarzyna Łagoda.

43189

Potrzebne wsparcie rzeczowe w zakresie:
1. Fantów na organizowaną, jak zwykle, loterię fantową lub do sklepiku z gadżetami (rzeczy nowe, niezniszczone – książki, płyty, smycze, długopisy, kubki, materiały biurowe, zabawki, artykuły szkolne i co tam Państwu przyjdzie do głowy). Należy je przynieść do sekretariatu szkoły.
2. Produktów spożywczych do bufetu dla wolontariuszy (słodycze, paluszki, napoje, kawa, herbata, cukier, cukierki itp.) oraz jednorazowych naczyń plastikowych. Należy je przekazać do sekretariatu szkoły.

Jeżeli ktoś chce wziąć udział w programie artystycznym, bądź zna zespół, który byłby w stanie zagrać w ramach XXV finału WOŚP’u w dniu finału prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się do szefowej sztabu, Pani Katarzyny Łagody lub zgłosić się w sekretariacie szkoły.

Zajrzyj również na stronę wydarzenia.