Mikołajkowy Bieg na 6 łap – pobiegnij dla Celestyniaków

I ty możesz zostać Świętym Mikołajem! Przyjedź do Schroniska w Celestynowie 3 grudnia 2016 r. (sobota) w godzinach 10:00-14:00 i obdaruj psiaki prezentami! To niepowtarzalna świąteczna okazja do spaceru i adopcji. Możesz wziąć udział w BIEGU NA 6 ŁAP.

Jeśli ktoś chce pobiec z pieskiem to zapisy na bieganie będą prowadzone do 10:30, o 11:00 pobiegną ostatnie pieski. Ale przez cały czas będzie można wyprowadzać psiaki na tradycyjne cosobotnie spacerki.

Co możesz podarować psiakom ?
– szczotki, furminatory, grzebienie !
– smycze i obroże (nie zatrzaskowe) !
– szelki (wszystkie rozmiary) !
– Karmę zwykłą oraz weterynaryjną np. ( np. dla chorych na nerki, wątrobę, bezglutenowców, dla rekonwalescentów, na jelita i żołądek…)
Przywieź swe prezenty 3 grudnia do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie , ul. Prosta 3.

Nie możesz przybyć osobiście, a chciałbyś podarować psiakom coś od siebie? Wyślij prezent lub płać pieniądze, a my kupimy dla nich najpotrzebniejsze rzeczy:
Numer konta bankowego :
PKO BP XV O/W-wa 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146
z dopiskiem: “Mikołajki”
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie
ul. Prosta 3, 05-430 Celestynów

Adam Malarz

Nazywam się Adam Malarz i mieszkam w Celestynowie od wielu lat. Prowadziłem pierwszy niezależny portal gminy Celestynów: "GCO" (Gmina Celestynów Online), wydawałem gazetę "Mi Celestyn" poświęconą gminie ale propagującą również oprogramowanie Open Source, wyprodukowałem dziesiątki tematycznych podcastów gminnych "Celestynowski Podkasaniec", później prowadziłem stronę "Czasoprzestrzeń Elokwencji Paraintelektualnej" z podcastami natury osobistej. W TVC zajmuję się obsługą kamer, montażem, a także pilotażem drona - posiadam stosowne kwalifikacje (ŚK)