Zima atakuje

Po dzisiejszych, pierwszych w tym sezonie opadach śniegu doszło do licznych awarii jak i utrudnień dla kierowców. 

Rano, około godziny 5:00 doszło do awarii urządzeń sterowania ruchem kolejowym w Celestynowie. Pociągi kursowały z opóźnieniami zarówno z tego powodu jak i licznych awarii taboru.

Na terenie budowy hali sportowej doszło do zalania wykopu. Woda była rano przepompowywana do placu przy ul. Świętego Kazimierza.

Aktualizacja, 08.11.2016, 21:54
Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa – Dęblin (na odcinku Otwock – Pilawa). Pociąg nr 19566/7 relacji Warszawa Zachodnia (23:32) – Pilawa (00:56) został odwołany na odcinku Otwock – Pilawa. Podróżni mogą skorzystać z zastępczej komunikacji autobusowej, która rozpocznie kursowanie od stacji Otwock około godz. 00:30 na odcinku Otwock – Pilawa. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie www.portalpasazera.pl

Artykuł jest na bieżąco uaktualniany.

Kacper Malarz

Nazywam się Kacper Malarz, interesuję się społecznością lokalną. Tworzę TVC po to, by mieszkańcy mojej "Małej Ojczyzny" mieli dostęp do potwierdzonych informacji. Chciałbym, aby TVC stanowiło wielofunkcyjny portal, jak dawniej GCO. Zachęcam do obserwowania strony internetowej TVC oraz profili w portalach społecznościowych.

Share
Share