Miss Ziemi Otwockiej 2017: zostań najpiękniejszą w powiecie!

Startuje kolejna edycja konkursu o tytuł Miss Ziemi Otwockiej. To okazja do zaistnienia nie tylko na lokalnych wybiegach, ale także na terenie całego kraju – część zwyciężczyń miała okazję wziąć udział w konkursie Miss Polonia.

Organizatorzy zapowiadają, że na uczestniczki konkursu czeka nie tylko wspaniała przygoda, ale też okazja do poznania nowych ludzi, możliwość sprawdzenia się przed innymi czy wygrania atrakcyjnych nagród.

Nasza okolica może się już pochwalić osiągnięciami w konkursie. W zeszłym roku Wicemiss Ziemi Otwockiej została Karolina Przybysz z Celestynowa.

Chcesz być kolejna? Miss Ziemi Otwockiej może zostać kobieta w wieku od 18 do 26. Oprócz tego kandydatki muszą być bezdzietne i niekaralne, a także  nie powinny posiadać widocznych tatuaży.

W tym roku czekają aż 3 castingi: w niedzielę 5 lutego o 15:00, w środę 8 lutego o 18:00 i w sobotę 11 lutego o godzinie 15:00. Odbędą się one w Liceum im. Gałczyńskiego w Otwocku. Organizatorzy proszą o zabranie dowodu osobistego, butów na wysokim obcasie, a także stroju kąpielowego.

Szczegółowe informacje można znaleźć na fanpage’u konkursu.

W nagłówku zdjęcie z sesji 12 zeszłorocznych finalistek zrobione przez organizatorów.

Top