Wycieczka fotograficzna z warsztatami fotograficznymi

Nadleśnictwo Celestynów serdecznie zaprasza do udziału w wycieczce przyrodniczej połączonej z warsztatami fotograficznymi. Podczas spaceru po najciekawszych miejscach na terenie Nadleśnictwa poznamy wiele przyrodniczych ciekawostek, tajniki fotografii oraz uchwycimy w kadrze uroki okolicznych lasów.

O przyrodzie opowiadać będą celestynowscy leśnicy, a warsztaty fotograficzne przeprowadzi Pani Taida Tarabuła – uznana specjalistka w dziedzinie fotografii przyrody i krajobrazu, organizująca kursy i warsztaty fotograficzne, członkini Związku Polskich Artystów Fotografików, a także Związku Polskich Fotografów Przyrody (w latach 1998-2007), wykładowca fotografii przyrody w SGGW w Warszawie oraz na Uniwersytecie Warszawskim.

Program wydarzenia:

8.30 – spotkanie w Centrum Edukacji Leśnej, zajęcia w sali edukacyjnej

10.30 – wyjazd autokarem do najciekawszych miejsc na terenie Nadleśnictwa Celestynów – ciekawostki przyrodnicze na temat odwiedzanych miejsc oraz warsztaty fotograficzne

15:00 – powrót do Centrum Edukacji Leśnej, omówienie wykonanych zdjęć, wybór najlepszych fotografii

16:30 – zakończenie warsztatów i ognisko, dla chętnych będzie możliwość zwiedzania sal ekspozycyjnych Centrum Edukacji Leśnej oraz miejsca pamięci „Golgota leśników…”

17:30 – zakończenie wydarzenia

Warunki uczestnictwa:

Koszt udziału w wycieczce – 10 zł (opłata za bilet na przejazd autokarem, płatna na miejscu)

Liczba miejsc jest ograniczona! W celu zapisania się na warsztaty należy dostarczyć do siedziby Nadleśnictwa Celestynów wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy (w załączniku), osobiście lub pocztą na adres Nadleśnictwo Celestynów ul. Obrońców Pokoju 58, 05-430 Celestynów. Osoby poniżej 18 roku życiu razem ze zgłoszeniem muszą dołączyć pisemną zgodę rodziców na udział w wydarzeniu (wzór w załączniku). O zakwalifikowaniu do udziału będzie decydowała kolejność wpływu formularzy zgłoszeniowych. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane telefonicznie lub mailowo.

Na warsztaty należy zabrać: aparat fotograficzny oraz kabel lub czytnik kart pamięci, który umożliwi zgranie zdjęć na komputer, prowiant na ognisko. Prosimy także o dostosowanie ubioru do warunków pogodowych i obuwia pozwalającego na zejście ze szlaku.