Wycieczka fotograficzna z warsztatami fotograficznymi

Nadleśnictwo Celestynów serdecznie zaprasza do udziału w wycieczce przyrodniczej połączonej z warsztatami fotograficznymi. Podczas spaceru po najciekawszych miejscach na terenie Nadleśnictwa poznamy wiele przyrodniczych ciekawostek, tajniki fotografii oraz uchwycimy w kadrze uroki okolicznych lasów.

O przyrodzie opowiadać będą celestynowscy leśnicy, a warsztaty fotograficzne przeprowadzi Pani Taida Tarabuła – uznana specjalistka w dziedzinie fotografii przyrody i krajobrazu, organizująca kursy i warsztaty fotograficzne, członkini Związku Polskich Artystów Fotografików, a także Związku Polskich Fotografów Przyrody (w latach 1998-2007), wykładowca fotografii przyrody w SGGW w Warszawie oraz na Uniwersytecie Warszawskim.

Program wydarzenia:

8.30 – spotkanie w Centrum Edukacji Leśnej, zajęcia w sali edukacyjnej

10.30 – wyjazd autokarem do najciekawszych miejsc na terenie Nadleśnictwa Celestynów – ciekawostki przyrodnicze na temat odwiedzanych miejsc oraz warsztaty fotograficzne

15:00 – powrót do Centrum Edukacji Leśnej, omówienie wykonanych zdjęć, wybór najlepszych fotografii

16:30 – zakończenie warsztatów i ognisko, dla chętnych będzie możliwość zwiedzania sal ekspozycyjnych Centrum Edukacji Leśnej oraz miejsca pamięci „Golgota leśników…”

17:30 – zakończenie wydarzenia

Warunki uczestnictwa:

Koszt udziału w wycieczce – 10 zł (opłata za bilet na przejazd autokarem, płatna na miejscu)

Liczba miejsc jest ograniczona! W celu zapisania się na warsztaty należy dostarczyć do siedziby Nadleśnictwa Celestynów wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy (w załączniku), osobiście lub pocztą na adres Nadleśnictwo Celestynów ul. Obrońców Pokoju 58, 05-430 Celestynów. Osoby poniżej 18 roku życiu razem ze zgłoszeniem muszą dołączyć pisemną zgodę rodziców na udział w wydarzeniu (wzór w załączniku). O zakwalifikowaniu do udziału będzie decydowała kolejność wpływu formularzy zgłoszeniowych. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane telefonicznie lub mailowo.

Na warsztaty należy zabrać: aparat fotograficzny oraz kabel lub czytnik kart pamięci, który umożliwi zgranie zdjęć na komputer, prowiant na ognisko. Prosimy także o dostosowanie ubioru do warunków pogodowych i obuwia pozwalającego na zejście ze szlaku.

Kacper Malarz

Nazywam się Kacper Malarz, interesuję się społecznością lokalną. Tworzę TVC po to, by mieszkańcy mojej "Małej Ojczyzny" mieli dostęp do potwierdzonych informacji.

Share
Share