Kolejny kadrowicz w Borze?

Like

Nie ma chyba nikogo, kto nie lubi być doceniany i chwalony za dobrze wykonaną pracę. Nie inaczej jest i z RKS Bór Regut. Zwłaszcza, że ma się czym chwalić!

Jest nam niezwykle przyjemnie poinformować wszem i wobec, że w szeregach Boru Regut pojawia się kolejny kadrowicz! W dniu 27 kwietnia br. w Warszawie odbędą się konsultacje kadry Mazowsza w sprawie rocznika 2005. Powołanie na te konsultacje otrzymał grający w Akademii Boru Jakub Możdżonek (rocznik 2005). To kolejny, po bramkarzu rocznika 2006 Janku Zboinie, wychowanek klubu, który został zauważony wśród tylu grających na Mazowszu drużyn.

Gratulujemy prowadzącym Kubę Trenerom z Akademii. Cieszy, że w tak małej miejscowości jak Regut udało się stworzyć piłkarską szkółkę, której wychowankowie bez kompleksów mogą rywalizować z rówieśnikami z całego Mazowsza.

Kacper Malarz

Nazywam się Kacper Malarz, interesuję się społecznością lokalną. Tworzę TVC po to, by mieszkańcy mojej "Małej Ojczyzny" mieli dostęp do potwierdzonych informacji. Chciałbym, aby TVC stanowiło wielofunkcyjny portal, jak dawniej GCO. Zachęcam do obserwowania strony internetowej TVC oraz profili w portalach społecznościowych.

Share
Share