Zmiana rozkładu jazdy pociągów od 11 czerwca 2017

W związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. od 11 czerwca do 2 września 2017 r. zmieni się rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich.

Na linii kolejowej nr 7 (Warszawa – Otwock – Celestynów – Pilawa – Dęblin) rozpocznie się pierwszy etap modernizacji. Pomiędzy Garwolinem, a Dęblinem zostanie całkowicie wstrzymany ruch kolejowy. Uruchomiona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa. Pociągi Kolei Mazowieckich będą dojeżdżać do stacji Garwolin, skąd wyruszają autobusy zastępcze. Rozkład jazdy pociągów i komunikacji zastępczej jest dostępny na stronie internetowej Kolei Mazowieckich.

Kacper Malarz

Nazywam się Kacper Malarz, urodziłem się w 2001 roku i mieszkam w Celestynowie. Od wielu lat interesuję się sprawami dotyczącymi mojej "Małej Ojczyzny", stąd też powstała telewizja TVC. Ukończyłem Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. J. Czumy "Skrytego" w Celestynowie, a naukę kontynuować będę w Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Otwocku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share
Share