Karate Jissen wkrótce w Zabieżkach – trwają zapisy

Trwają zapisy do nowej grupy Karate Akademii Dalekowschodnich Sztuk Walki Jissenkan w Otwocku. Zajęcia będą odbywać się w Zabieżkach (Kątach, gm. Kołbiel) we wtorki i czwartki w godzinach 17-18, w nowo wybudowanej hali sportowej (szkoła podstawowa).

Akademia Karate Otwock rozpoczęła działalność na terenie Otwocka w 1990 roku. Od 1996 roku przyjęła nazwę ADSW JISSENKAN -Akademia Dalekowschodnich Sztuk Walki JISSENKAN (-czyt. dżissenkan)

Na przestrzeni 27 lat zawodnicy ADSW JISSENKAN zdobyli wiele medali w Mistrzostwach Polski we wszystkich konkurencjach wiekowych. ADSW ma w gronie swoich adeptów mistrzów Polski w karate, w kobudo oraz medalistów ogólnopolskich turniejów MMA. Zawodnicy Klaudia ĆWIEK i Michał GŁASZCZKA w 2017 roku byli najlepszymi zawodnikami Pucharu Europy (Dąbrowa Górnicza -EUROPA RONIN CUP), zajęli I miejsca w konkurencji Kobudo (kata z pałkami NUNCHAKU).

Klub corocznie organizuje w okresie letnim i zimowym obozy sportowe. Prowadzi także treningi personalne SAMOOBRONY i MMA JISSEN -„VIP Program”. Założycielką i wieloletnią dyrektor (kancho) ADSW JISSENKAN jest Beata MEDZWIEDZKA-PLATA (1 DAN).

Więcej na stronie akademii: www.jissen.pl

fot. Grupa ćwicząca w Celestynowie ~ ADSW Jissenkan

KACPER MALARZ

Nazywam się Kacper Malarz, urodziłem się w 2001 roku i mieszkam w Celestynowie. Od wielu lat interesuję się sprawami dotyczącymi mojej "Małej Ojczyzny", stąd też powstała telewizja TVC. Uczę się w Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. J. Czumy "Skrytego" w Celestynowie. W przyszłości zamierzam kontynuować to, co robię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share
Share