Karate Jissen wkrótce w Zabieżkach – trwają zapisy

Trwają zapisy do nowej grupy Karate Akademii Dalekowschodnich Sztuk Walki Jissenkan w Otwocku. Zajęcia będą odbywać się w Zabieżkach (Kątach, gm. Kołbiel) we wtorki i czwartki w godzinach 17-18, w nowo wybudowanej hali sportowej (szkoła podstawowa).

Akademia Karate Otwock rozpoczęła działalność na terenie Otwocka w 1990 roku. Od 1996 roku przyjęła nazwę ADSW JISSENKAN -Akademia Dalekowschodnich Sztuk Walki JISSENKAN (-czyt. dżissenkan)

Na przestrzeni 27 lat zawodnicy ADSW JISSENKAN zdobyli wiele medali w Mistrzostwach Polski we wszystkich konkurencjach wiekowych. ADSW ma w gronie swoich adeptów mistrzów Polski w karate, w kobudo oraz medalistów ogólnopolskich turniejów MMA. Zawodnicy Klaudia ĆWIEK i Michał GŁASZCZKA w 2017 roku byli najlepszymi zawodnikami Pucharu Europy (Dąbrowa Górnicza -EUROPA RONIN CUP), zajęli I miejsca w konkurencji Kobudo (kata z pałkami NUNCHAKU).

Klub corocznie organizuje w okresie letnim i zimowym obozy sportowe. Prowadzi także treningi personalne SAMOOBRONY i MMA JISSEN -“VIP Program”. Założycielką i wieloletnią dyrektor (kancho) ADSW JISSENKAN jest Beata MEDZWIEDZKA-PLATA (1 DAN).

Więcej na stronie akademii: www.jissen.pl

fot. Grupa ćwicząca w Celestynowie ~ ADSW Jissenkan