Nie zawiedli

Udał się ostatni ligowy mecz rocznika 2002-04. Młodzi piłkarze wygrali na Bór Arenie aż 3:1. Przeciwnikiem Nadstal Krzaki Czaplinkowskie. Czyżby kolejny ulubiony rywal Boru?

W środę na Bór Arenie piłkarze rocznika 2002/04 zakończyli swoje ligowe zmagania. Rywalem była ekipa Nadstal Krzaki Czaplinkowskie. Z drużynami tego Klubu wygrali dwukrotnie w miniony weekend. Seniorzy wygrali na wyjeździe 3:2, a rocznik 2005 wygrał na Bór Arenie 2:0.

Zawieść też nie mógł najstarszy zespół Akademii. Tym bardziej, że ten mecz był ostatnim spotkaniem pod wodzą trenera Mateusza Hajdackiego. Od nowego sezonu trener Mateusz obejmie rocznik 2007, a chłopców roczników 2002/04 poprowadzi trener Jacek Bąk.

Piłkarze trenera Mateusza stanęli na wysokości zadania i pokonali Nadstal aż 3:1. Bramki zdobyli: Rafał Możdżonek, Dominik Wasążnik i Staś Leleń. Tym samym drużyna umocniła się na drugim miejscu w tabeli II ligi.

Teraz pora na zasłużony odpoczynek. A po przerwie powrót do ligowych zmagań pod wodzą nowego już trenera i (kto wie?) kolejne debiuty w kadrze seniorskiej.

fot. Marta Żołądek