Karate Jissen wkrótce w Zabieżkach – trwają zapisy

Trwają zapisy do nowej grupy Karate Akademii Dalekowschodnich Sztuk Walki Jissenkan w Otwocku. Zajęcia będą odbywać się w Zabieżkach (Kątach, gm. Kołbiel) we wtorki i czwartki w godzinach 17-18, w nowo wybudowanej hali sportowej (szkoła podstawowa).

Akademia Karate Otwock rozpoczęła działalność na terenie Otwocka w 1990 roku. Od 1996 roku przyjęła nazwę ADSW JISSENKAN -Akademia Dalekowschodnich Sztuk Walki JISSENKAN (-czyt. dżissenkan)

Na przestrzeni 27 lat zawodnicy ADSW JISSENKAN zdobyli wiele medali w Mistrzostwach Polski we wszystkich konkurencjach wiekowych. ADSW ma w gronie swoich adeptów mistrzów Polski w karate, w kobudo oraz medalistów ogólnopolskich turniejów MMA. Zawodnicy Klaudia ĆWIEK i Michał GŁASZCZKA w 2017 roku byli najlepszymi zawodnikami Pucharu Europy (Dąbrowa Górnicza -EUROPA RONIN CUP), zajęli I miejsca w konkurencji Kobudo (kata z pałkami NUNCHAKU).

Klub corocznie organizuje w okresie letnim i zimowym obozy sportowe. Prowadzi także treningi personalne SAMOOBRONY i MMA JISSEN -„VIP Program”. Założycielką i wieloletnią dyrektor (kancho) ADSW JISSENKAN jest Beata MEDZWIEDZKA-PLATA (1 DAN).

Więcej na stronie akademii: www.jissen.pl

fot. Grupa ćwicząca w Celestynowie ~ ADSW Jissenkan

Kacper Malarz

Nazywam się Kacper Malarz, interesuję się społecznością lokalną. Tworzę TVC po to, by mieszkańcy mojej "Małej Ojczyzny" mieli dostęp do potwierdzonych informacji. Chciałbym, aby TVC stanowiło wielofunkcyjny portal, jak dawniej GCO. Zachęcam do obserwowania strony internetowej TVC oraz profili w portalach społecznościowych.

Share
Share