Nie zawiedli

Udał się ostatni ligowy mecz rocznika 2002-04. Młodzi piłkarze wygrali na Bór Arenie aż 3:1. Przeciwnikiem Nadstal Krzaki Czaplinkowskie. Czyżby kolejny ulubiony rywal Boru?

W środę na Bór Arenie piłkarze rocznika 2002/04 zakończyli swoje ligowe zmagania. Rywalem była ekipa Nadstal Krzaki Czaplinkowskie. Z drużynami tego Klubu wygrali dwukrotnie w miniony weekend. Seniorzy wygrali na wyjeździe 3:2, a rocznik 2005 wygrał na Bór Arenie 2:0.

Zawieść też nie mógł najstarszy zespół Akademii. Tym bardziej, że ten mecz był ostatnim spotkaniem pod wodzą trenera Mateusza Hajdackiego. Od nowego sezonu trener Mateusz obejmie rocznik 2007, a chłopców roczników 2002/04 poprowadzi trener Jacek Bąk.

Piłkarze trenera Mateusza stanęli na wysokości zadania i pokonali Nadstal aż 3:1. Bramki zdobyli: Rafał Możdżonek, Dominik Wasążnik i Staś Leleń. Tym samym drużyna umocniła się na drugim miejscu w tabeli II ligi.

Teraz pora na zasłużony odpoczynek. A po przerwie powrót do ligowych zmagań pod wodzą nowego już trenera i (kto wie?) kolejne debiuty w kadrze seniorskiej.

fot. Marta Żołądek

Kacper Malarz

Nazywam się Kacper Malarz, interesuję się społecznością lokalną. Tworzę TVC po to, by mieszkańcy mojej „Małej Ojczyzny” mieli dostęp do potwierdzonych informacji.

Share
Share