[ZAKOŃCZONE] Utrudnienia w kursowaniu pociągów (10.08.2017)

W związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi, na wszystkich liniach Kolei Mazowieckich występują utrudnienia w kursowaniu pociągów. Pociągi mogą być opóźnione, odowłane, kursujące w skrócnej relacji. Opóźnienia mogą ulec zmianie. 

Decyzją Centrum Zarządzania Kryzysowego w Warszawie wprowadza się wzajemne honorowanie biletów u przewoźników PKP Intercity, Koleje Mazowieckie, Łódzka Koleje Aglomeracyjna, Przewozy Regionalne, SKM Warszawa w pociągach jadących na odcinkach:
– Warszawa – Nasielsk, Ciechanów
– Warszawa – Zielonka, Warszawa Rembertów, Mińsk Mazowiecki, Łuków
– Warszawa – Tłuszcz, Małkinia
– Warszawa – Otwock, Pilawa,
– Warszawa – Piaseczno, Czachówek Południowy,
– Warszawa – Grodzisk Mazowiecki, Skierniewice,
– Warszawa – Sochaczew, Łowicz Główny, Kutno
Dodatkowo wprowadzono honorowanie biletów Kolei Mazowieckich w pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej w relacjach Warszawa Śródmieście WKD – Grodzisk Mazowiecki Radońska/Milanówek Grudów – Warszawa Śródmieście WKD
Wprowadza się także wzajemne honorowanie biletów u przewoźników PKP Intercity, Koleje Mazowieckie, Łódzka Koleje Aglomeracyjna, Przewozy Regionalne w pociągach jadących na odcinkach:
– Łódź – Koluszki, Skierniewice
– Łódź – Zduńska Wola, Sieradz
– Łódź – Zgierz, Kutno,
– Łódź – Stryków, Łowicz Przedmieście, Łowicz Główny,
– Łódź – Baby, Piotrków Trybunalski, Widzów Teklinów,
– Łódź – Gałkówek, Tomaszów Mazowiecki
Honorowanie biletów obowiązuje do odwołania.

Aktualizacja, 10.08.2017, 12:38
W związku z awarią samoczynnej blokady liniowej na odcinku Otwock – Celestynów występują utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Kacper Malarz

Nazywam się Kacper Malarz, interesuję się społecznością lokalną. Tworzę TVC po to, by mieszkańcy mojej "Małej Ojczyzny" mieli dostęp do potwierdzonych informacji. Chciałbym, aby TVC stanowiło wielofunkcyjny portal, jak dawniej GCO. Zachęcam do obserwowania strony internetowej TVC oraz profili w portalach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share
Share