Album o Gminie Celestynów – poszukiwane materiały

Urząd Gminy w Celestynowie przygotowuje się wydania albumu o Gminie Celestynów przedstawiającego najważniejsze i najatrakcyjniejsze miejsca na jej terenie. Dlatego też jeżeli Państwo uważają, że jakiś obiekt, miejsce lub wydarzenie powinny się w nim znaleźć zapraszamy do kontaktu. Ciekawe lokalne historie, czy też opowieści mile widziane.

Zapraszamy również, do współpracy lokalnych twórców, rękodzielników, przedstawicieli ginących zawodów (np.: garncarstwo, kowalstwo, tkactwo, czy też pszczelarstwo) oraz przedstawicieli działalności agroturystycznej z terenu gminy, którzy są zainteresowani prezentacją swojej działalności w tejże publikacji. Informacje można przekazywać do 27 października 2017 r.

Materiały oraz wszelkie pytania proszę kierować do Biura Promocji Urzędu Gminy w Celestynowie, tel. 22 789 70 60 wew. 101, b.przysowa@celestynow.pl, pokój nr 29.

Kacper Malarz

Nazywam się Kacper Malarz, interesuję się społecznością lokalną. Tworzę TVC po to, by mieszkańcy mojej „Małej Ojczyzny” mieli dostęp do potwierdzonych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share
Share