Ankieta dotycząca budowy bezkolizyjnej przeprawy drogowej przez tory w Celestynowie

Pragniemy zachęcić mieszkańców Celestynowa do wypełnienia Ankiety, w ramach konsultacji społecznych, dotyczącej ewentualnej budowy tunelu/wiaduktu w Celestynowie.

Państwa opinia w tym zakresie pomoże Samorządowi w dalszych rozmowach z PKP na temat realizacji tej ważnej dla mieszkańców inwestycji.

Podsumowanie ankiet i dodatkowe informacje w tej sprawie, są planowane do przekazania na najbliższym zebraniu wiejskim w Celestynowie.

Druki Ankiet będą dystrybuowane do mieszkańców bezpośrednio do skrzynek pocztowych. Będzie można je też uzyskać w UG w Celestynowie.

Jeden mieszkaniec może złożyć jedną Ankietę. Składanie wypełnionych ankiet obywać się będzie w dniach 1-14 marca 2018, w Urzędzie Gminy w Celestynowie w godzinach pracy urzędu oraz w soboty 3 i 10 marca w godzinach 10.00 -12.00. Tożsamość mieszkańca potwierdzana będzie na podstawie dokumentu tożsamości, a złożenie ankiety podpisem na liście osób uprawnionych. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy i Zarządzeniem Wójta Gminy Celestynów, w ankiecie mogą brać udział pełnoletni mieszkańcy zamieszkali w Celestynowie.

Wpis opublikowano: 28.02.2018, 16:09, przez: Kacper Malarz

(informacja Urzędu Gminy Celestynów z dnia 28.02.2018)

One thought on “Ankieta dotycząca budowy bezkolizyjnej przeprawy drogowej przez tory w Celestynowie

  • 14 marca 2018, 13:42 o 13:42
    Permalink

    Jak najbardziej jestem za tunelem szerszenowicz

Komentarze są wyłączone.