Rajdy dla Frajdy 2018. “Świdrująco-Mazowiecki Park Krajobrazowy” – trasa

W tym roku po raz drugi w Celestynowie będzie miał swój start i metę Grand Prix Polski Amatorów na Szosie, Rajdy dla Frajdy 2018. Tegoroczna trasa prowadzi przez m. in. Starą Wieś, Otwock, Wolę Karczewską, Grębiszew, Rudzienko, Siennicę, Wielgolas, Kuflew, Kołbiel, Gózd, Regut i dalej do mety w Celestynowie.

Trasa tegorocznego rajdu liczy 115,5 km. Dla zainteresowanych dostępne będą również krótsze wersje – o dystansie rzędu 60 i 90 km. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 12 maja 2018. Opis trasy sporządzony przez organizatora będzie już wkrótce udostępniony na jego stronie internetowej.

GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE „Rowerem przez Polskę” jest wydarzeniem ogólnodostępnym, niemniej należy wypełnić zamieszczony poniżej formularz rejestracyjny oraz wybrać rodzaj uczestnictwa. Standardowa opłata wynosi 80 zł za start jednorazowy lub 300 zł za Pakiet Grand Prix, który uprawnia do 4 dowolnie wybranych startów i oferuje dodatkowe korzyści [W „Pakiecie” technicznie wygląda to tak, że wpisowe pokrywa 4 starty, w których faktycznie weźmie się udział – nic nie przepada w razie niepojawienia się, nie ma też konieczności zapisywania się na konkretne rajdy z wyprzedzeniem].

Wpis opublikowano: 17.04.2018, 16:39, przez: Kacper Malarz