Arka wyjechała w trasę, ale nie wszystkie kursy będą realizowane

Według informacji mieszkańców oraz Urzędu Gminy, Arka wznowiła przewozy na linii Zabieżki – Celestynów – Otwock – Warszawa. Nieoficjalnie wiadomo, że ze względu na braki taborowe część kursów została zawieszona, a sam rozkład ulegnie zmianom.

Aktualizacja na dzień 30.10.2018, 11:39: Na podstawie wiadomości od mieszkańców, w dniu dzisiejszym autobusy firmy Arka Sp. J. nie wyjechały na trasę. Wciąż oczekujemy na komentarz ze strony Urzędu Gminy. Jeśli przewoźnik nie rozpocznie obsługi linii Zabieżki-Celestynów-Warszawa w ciągu najbliższych dni, TVC rozpocznie interwencję medialną w tej sprawie.

Aktualizacja na dzień 29.10.2018, 15:16: Z informacji uzyskanych od przewoźnika, w dniu dzisiejszym autobusy nie kursowały z przyczyn kadrowych tj. nagła  sytuacja osobista kierowcy. Przewóz osób zostanie przywrócony.

Informacja pierwotna, 29.10.2018, 09:45: W dniu dzisiejszym do Zabieżek miały powrócić połączenia autobusowe obsługiwane przez Arkę. Niestety autobusy z nieznanych dotąd przyczyn nie powróciły na trasę. Postaramy się w najbliższych godzinach szczegółowo zbadać sprawę .

6 Replies to “Arka wyjechała w trasę, ale nie wszystkie kursy będą realizowane”

  1. A ja słyszałem ze w Zabiezkach jest firma i osoba która by mogła zainwestować w zakup i transport nowych autobusów tylko po jego obliczenich i zawzìętość mieszkanców co do niego i jego firmy jest nie opłacalna. Kalkulując liczbę pasażerów autobusy by się nie zwróciły nigdy.

  2. Nie bez powodu ich podpierdzielili. Jakby zawsze byli tak jak jest na rozkładzie, o czasie to nikt by tego nie robił. Raz przyjadą a raz wcale nie przyjadą Pamiętam jak to był jeszcze traks i woził nas pijany kierowca, inna sytuacja kazał wysiadać jednemu chłopakowi bo coś się mu nie spodobało.

  3. To jest kurwa jakiś skandal i robienie sobie jaj z poważnych ludzi. Ludzie czekają w zimnie na autobus, który nawet nie raczy przyjechać!!? Jakie wytłumaczenia arka ma teraz? Brak kierowców?? To są jakieś ŻARTY

    1. Jacek widzę że nie masz pojęcia co się działo. Jakby Ci przyszło nie dojechać do pracy 3 razy w tyg na czas lub byś 3 razy wychodził na bus to ciekawe czy też byś tak pisał bez sensu. To według ciebie ludzie mieli godzić się na to? Lub na brak paliwa i autobusy wraki? Zastanów się. I zanim coś powiesz to pomyśl czy masz język podłączony do mózgu.

Comments are closed.

Top