[ZAKOŃCZONE] Awaria urządzeń sterowania ruchem kolejowym na szlaku Celestynów-Zabieżki

W związku z awarią urządzeń sterowania ruchem kolejowym na szlaku Celestynów-Zabieżki, występują utrudnienia w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich. Opóźnienia sięgają maksymalnie 15 minut w obu kierunkach. Przewidywany czas usunięcia awarii to 05.12.2018 do godziny 15:00. 

Aktualizacja, 04.12.2018, 18:56: Dodatkowe utrudnienia – w związku z interwencją pogotowia ratunkowego do jednego z pasażerów na przystanku Warszawa Miedzeszyn, pociągi Kolei Mazowieckich oraz SKM Warszawa są odwoływane na części trasy lub kierowane po jednym torze na szlaku Warszawa Wawer-Warszawa Falenica. Ze względu na śmierć pasażera, tor nadal pozostaje wyłączony z ruchu. Wprowadzono do odwołania wzajemne honorowanie biletów ZTM-KM.

Informacje o utrudnieniach dot. kolei udostępniane są w TVC (tvccls.pl) wyłącznie, gdy mają one bezpośredni wpływ na ruch pociągów na szlaku Otwock – Celestynów – Pilawa. Informacje o bieżącym ruchu pociągów na całej linii kolejowej nr 7 dostępne są na profilu Koleją przez Otwock w serwisie Facebook oraz na stronie kolejaprzezotwock.waw.pl