Jeszcze większe utrudnienia na kolei w wakacje – zastępcza komunikacja autobusowa nawet do Falenicy

Od dnia 9 czerwca 2019 zmianie ulegnie rozkład jazdy pociągów oraz zastępczej komunikacji autobusowej RE i Z-7. Zmiany spowodowane są kontynuacją prac modernizacyjnych na odcinku Otwock-Celestynów-Pilawa, a także dodatkowymi pracami związanymi z przebudową układu torowego w rejonie południowej obwodnicy warszawy na odcinku Warszawa Wawer-Otwock. W dniach 15 lipca – 31 sierpnia 2019 część kursów zastępczej komunikacji autobusowej zostanie wydłużona do Józefowa, a nawet Warszawy Falenicy.

Na linii będzie kontynuowana modernizacja związana z przerwą w ruchu na odcinku Otwock – Pilawa. Dodatkowo w dniach 1-7 lipca oraz 8-14 lipca wystąpią utrudnienia związane z budową południowej obwodnicy Warszawy i ruchem jednotorowym na odcinku Warszawa Wawer – Warszawa Falenica. Duża część pociągów KM i SKM na tym odcinku zostanie odwołana i zastąpiona przez ZKA. W dniach 15 lipca – 23 sierpnia zostanie wstrzymany ruch pociągów na odcinku Otwock – Józefów. Część pociągów będzie kursowała wahadłowo na odcinku Warszawa Falenica – Józefów, natomiast pozostałe skończą bieg w Falenicy. Na odcinku Otwock – Józefów – Warszawa Falenica zostanie uruchomiona ZKA.

Na ten moment znany jest rozkład jazdy pociągów na odcinkach Otwock-Warszawa Zachodnia oraz Pilawa-Dęblin. Rozkłady jazdy zastępczej komunikacji autobusowej poznamy w późniejszym terminie. O zmianach będziemy informowali na bieżąco. Zachęcamy do śledzenia informacji TVC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top