Niezwykłe spotkanie w SP Celestynów

23 października 2019 w Szkole Podstawowej w Celestynowie miało miejsce niezwykłe spotkanie. W szkole pojawiła się pani Emilia Górska ze swoim synkiem Teosiem. Mama chłopca opowiedziała o jego chorobie i ogromnych kwotach pieniędzy, które są potrzebne na leczenie chłopca w Stanach Zjednoczonych.

Teoś choruje na ultra rzadką dysplazję chrzęstną. Przebieg choroby jest zazwyczaj bardzo ciężki i wiąże się z nisko-rosłością. Choroby Teosia nie da się wyleczyć ale można sprawić, że będzie samodzielnie chodził i żył samodzielnie bez potwornego bólu! By nie zmarnować dotychczasowego cierpienia, łez i bólu Teosia konieczna jest olejna operacja. Dlatego prosimy Was o pomoc i wsparcie finansowe na przeprowadzenie operacji.

Indywidualny numer konta bankowego Teosia: Santander Bank Polska SA  86 1090 1753 0000 0001 3749 2262 Fundacja # “Drużyna Błażeja”, ul. Ejsmonda 48A, 05-420 Józefów, w tytule należy wpisać „Teodor Górski – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”.

Inicjatorzy  i organizatorzy akcji charytatywnej w SP Celestynów to uczennica Paulina Piórkowska wraz z rodziną. Przygotowany został kiermasz ciasteczek podczas, którego prowadzono zbiórkę pieniędzy na leczenie Teosia.