Sezon siatkarski zakończony

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w kraju, zarząd Mazowiecko – Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej postanowił zakończyć sezon IV ligi seniorów. Zespół BÓR Regut rozegrał 14 spotkań, 12 z nich zakończyło się zwycięstwem, 2 razy porażką.

Po 14 kolejkach zespół zgromadził 35 punktów, tracąc 1 punkt do 1 i 2 miejsca, natomiast zespoły z miejsc 1,2 rozegrały o 1 mecz mniej.

Niestety rozgrywki zakończyły się tuż przed fazą play off, która rządzi się swoimi prawami i nie mogliśmy się przekonać, który z zespołów jest najlepszy na Mazowszu. Mimo wszystko sezon należy uznać za udany, jako beniaminek przez bardzo długi czas pozostawaliśmy niepokonaną drużyną, wygrywając pewnie z drużynami z dolnej części tabeli oraz zapewniając emocje dla kibiców z wyżej notowanymi przeciwnikami.

Mamy nadzieję, że jak tylko sytuacja w kraju się ustabilizuje, będziemy mogli powrócić do treningów, aby w przyszłym sezonie dostarczać nie mniejszych emocji naszym ukochanym kibicom, oraz aby walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim kibicom, którzy mocno zagrzewali nas do walki, sponsorom, oraz wszystkim osobom zaangażowanym w projekt siatkówki w naszej gminie.

~Bór Regut

fot. i tekst: Bór Regut