[GALERIA] Nowe oblicze stacji kolejowej w Celestynowie

Kilka dni temu otwarty został przejazd w ul. Jankowskiego w Celestynowie, a zamknięty został przejazd w ul. Prostej. Na stacji w Celestynowie pojawiają się pociągi PKP Energetyka, które montują sieć trakcyjną od Otwocka. Przejście podziemne wydaje się być niemal gotowe do przyjęcia przechodniów, na peronach układana jest kostka. Zostało już tylko kilka miesięcy do odprawy pierwszych podróżnych ze zmodernizowanej stacji w Celestynowie.

3 thoughts on “[GALERIA] Nowe oblicze stacji kolejowej w Celestynowie

 • 2 czerwca 2020, 16:36 o 16:36
  Permalink

  Dziękuję za odpowiedź i jednocześnie informuję że dziś rano została otwarta kasa biletowa w Celestynowie.( Niespodziewanie miałam możliwość być jednym z pierwszych klientów ).

 • 1 czerwca 2020, 09:59 o 09:59
  Permalink

  Czy jest jakaś informacja,kiedy będzie otwarta kasa biletowa PKP w Celestynowie,gdyż jej brak jest utrudnieniem dla podróżnych?

  • 1 czerwca 2020, 13:06 o 13:06
   Permalink

   Kasa biletowa w dworcu kolejowym w Celestynowie została zamknięta z powodu pandemii koronawirusa. Nie posiadamy informacji na temat planowanego jej otwarcia, jednak prawdopodobnie nie nastąpi to wcześniej niż po zakończeniu prac modernizacyjnych dworca. Do momentu powrotu pociągów powinien zostać udostępniony biletomat Kolei Mazowieckich, a pasażerowie przez cały czas mogą korzystać z mobilnych systemów sprzedaży biletów.

Komentarze są wyłączone.