Inny odbiorca, inny pojemnik na śmieci

1 lipca 2020 zmieni się firma odbierająca odpady komunalne od mieszkańców sprzed posesji. Usługę odbioru odpadów świadczyć będzie teraz firma: PROGRES Maciej Borowiecki z Sulejówka.

W związku ze zmianą wykonawcy konieczne jest dostarczenie nowych pojemników przez firmę PROGRES Maciej Borowiecki oraz zabranie obecnych przez firmę PreZero Service Centrum (może to nastąpić w różnych terminach).

Prosimy zatem o wystawienie pojemników w poniższych terminach oraz przekazanie informacji sąsiadom, znajomym, rodzinie by wiadomość dotarła do wszystkich mieszkańców.

W niektórych rejonach ostatnie odbiory odpadów zmieszanych już się odbyły wobec tego firma PreZero Service Centrum wyznaczyła dodatkowy termin, w pozostałych rejonach zabranie pojemnika nastąpi podczas ostatniego odbioru komunalnych.

PROGRES dostarczy do Państwa pojemniki na odpady zmieszane przed planowanym pierwszym odbiorem w danym rejonie (tj. koniec czerwca, początek lipca).

W okresie przejściowym pomiędzy zabraniem starego, a dostarczeniem nowego pojemnika odpady należy gromadzić w workach, które później trzeba umieścić w nowo dostarczonym pojemniku.

Dołożymy wszelkich starań by czas oczekiwania na nowe pojemniki był jak najkrótszy.

Harmonogram odbioru dotychczas używanych pojemników znajduje się na stronie internetowej Urzędu Gminy.

Urząd Gminy Celestynów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *