Sołtys Ponurzycy rezygnuje ze swojej funkcji z powodu braku współpracy z samorządem

2 lipca 2020 Mirosław Kalinowski złożył rezygnację z funkcji sołtysa wsi Ponurzyca. W swoim oświadczeniu, które pojawiło się w mediach społecznościowych pisze, że “powodów decyzji jest wiele, ale najważniejszymi są odebranie wsi budynku poszkolnego przez Pana Wójta oraz zabranie środków z budżetu na ten rok przeznaczonych na drogę pomiędzy Ponurzycą, a Regutem”.

Pełny tekst rezygnacji:

Facebook / Celestynów – forum mieszkańców gminy

Ponurzyca jak i miejscowości na południe od Celestynowa (Regut, Tabor, Podbiel) należą do zaniedbanych przez władze samorządowe zarówno jeżeli chodzi o inwestycje jak i zapewnienie mieszkańcom dostępu do usług. Postępuje wykluczenie komunikacyjne – mieszkańcy są skazani na dojazdy własnym samochodem, a gdy go nie mają na łaskę sąsiadów.

Jedna myśl na temat “Sołtys Ponurzycy rezygnuje ze swojej funkcji z powodu braku współpracy z samorządem

  • 5 lipca 2020, 21:24 o 21:24
    Permalink

    Jako córka sołtysa Podbieli, informuje, że fragment dotyczący Sołtysa Podbieli i rzekomego podburzania mieszkańców Ponurzycy, przeciwko budowy drogi Ponurzyca- Regut JEST NIEPRAWDZIWA. Kwestia ta w najbliższych dniach zostanie wyjaśniona z panem Mirosławem Kalinowskim, sołtysem Ponurzycy.
    Uprzejmie proszę o nierozpowszechnianie tekstu, który godzi w dobre imię drugiego człowieka i jednocześnie nie jest w 100%prawdziwy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *