PROGRAM TV

 • 05.04.2020, 18:00, Transmisja niedzielnej Mszy Świętej z Kościoła pw. WNMP w Celestynowie
  Transmisja na żywo niedzielnej Mszy Świętej z Kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Celestynowie. W dniu dzisiejszym w Kościele obchodzona jest Niedziela Palmowa. Jest obchodzona na pamiątkę wjechania Jezusa do Jerozolimy. Wprowadza ona wiernych coraz bardziej w nastrój zbliżających się Świąt Paschalnych.
 • 09.04.2020, 18:00, Transmisja Mszy Świętej Wieczerzy Pańskiej z Kościoła pw. WNMP w Celestynowie
  Transmisja na żywo Mszy Wieczerzy Pańskiej z Kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Celestynowie. W dniu dzisiejszym w Kościele obchodzony jest Wielki Czwartek, a wieczorna Msza Wieczerzy Pańskiej rozpoczyna Święte Triduum Paschalne. Sprawowana jest ona na pamiątkę Ostatniej Wieczerzy, podczas której Jezus Chrystus ustanowił w obecności swoich apostołów sakrament Eucharystii oraz sakrament kapłaństwa.
 • 10.04.2020, 18:00, Transmisja Liturgii Męki Pańskiej z Kościoła pw. WNMP w Celestynowie
  Transmisja na żywo Liturgii Męki Pańskiej z Kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Celestynowie. Liturgia składa się z trzech części: Liturgii Słowa, adoracji Krzyża i obrzędów Komunii; kończy ją przeniesienie Najświętszego Sakramentu do kaplicy, zwanej Bożym Grobem.
 • 11.04.2020, 20:00, Transmisja Wigilii Paschalnej z Kościoła pw. WNMP w Celestynowie
  Transmisja na żywo Wigilii Paschalnej z Kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Celestynowie. Liturgia Wigilii Paschalnej nie jest typową Mszą, gdyż oprócz Liturgii Słowa i Liturgii Eucharystycznej składa się z Liturgii Światła i Liturgii Chrzcielnej. Obrzędy Wigilii Paschalnej stanowią nierozerwalną całość z Wielkanocą i dlatego są bogate w treści liturgiczne i obrzędowe.
 • 12.04.2020, 06:00, Transmisja Mszy Świętej Rezurekcyjnej z Kościoła pw. WNMP w Celestynowie
  Transmisja na żywo Mszy Świętej Rezurekcyjnej z Kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Celestynowie.
 • 12.04.2020, 12:00, Transmisja niedzielnej Mszy Świętej z Kościoła pw. WNMP w Celestynowie
  Transmisja na żywo niedzielnej Mszy Świętej z Kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Celestynowie.
 • 12.04.2020, 21:45, #tuCELESTYNÓW
  #tuCELESTYNÓW to główny serwis informacyjno-społeczno-interwencyjny telewizji TVC. Prowadzący program krótko, zwięźle i na temat przedstawią informacje ważne dla mieszkańców Gminy Celestynów. W programie pokazujemy to, co dzieje się u nas. Remonty, budowy, protesty, akcje społeczne i sprawy związane z samorządem to wiadomości, które przedstawiamy w naszym programie.
To wszystkie publikacje zaplanowane na najbliższy czas
Zajrzyj tu wkrótce, a pojawią się kolejne.